Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 171-2 Кодекса административного судопроизводства Украины относительно исполнения Решения Конституционного Суда Украины N 3-рп/2015 от 8 апреля 2015 года

Проект закона Украины от 16.04.2015 № 2652
Дата рассмотрения: 16.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 171-2 Кодексу адміністративного судочинства України щодо виконання Рішення Конституційного Суду України N 3-рп/2015 від 8 квітня 2015 року

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до статті 171-2 Кодексу адміністративного судочинства України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, N 35 - 36, N 37, ст. 446) такі зміни:

частину другу виключити;

доповнити частинами третьою - сьомою наступного змісту:

"3. Рішення місцевого загального суду як адміністративного суду у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності складається та підписується у день його прийняття, а його копії не пізніше наступного дня видаються особам, які брали участь у справі або надсилаються їм, якщо вони не були присутні під час його проголошення.

4. Судові рішення у визначених цією статтею адміністративних справах, можуть бути оскаржені в апеляційному порядку у п'ятиденний строк з моменту отримання копії судового рішення стороною або іншою особою, яка брала участь у справі.

5. Суд апеляційної інстанції розглядає справу у десятиденний строк після закінчення строку апеляційного оскарження з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає апеляційному розгляду.

6. Суд апеляційної інстанції за наслідками апеляційного розгляду не може повертати справу на новий розгляд. Рішення апеляційної інстанції у справах з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності є остаточним і оскарженню не підлягає.

7. Судові рішення у визначених цією статтею адміністративних справах набирають законної сили після закінчення строку апеляційного оскарження, а в разі їх оскарження - з моменту проголошення судового рішення суду апеляційної інстанції".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос