Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно порядка образования и ликвидации местных государственных администраций

Проект закона Украины от 14.04.2015 № 2642
Дата рассмотрения: 14.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку утворення та ліквідації місцевих державних адміністрацій

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. Закон України "Про місцеві державні адміністрації" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., N 20 - 21, ст. 190) доповнити статтею 4N такого змісту:

"Стаття 4N. Утворення та ліквідація місцевих державних адміністрацій

Місцева державна адміністрація утворюється чи ліквідовується Кабінетом Міністрів України.

Державна реєстрація новоутвореної місцевої державної адміністрації як юридичної особи здійснюється у триденний строк з дня набрання чинності актом Президента України щодо призначення голови місцевої державної адміністрації.

Здійснення заходів щодо державної реєстрації місцевої державної адміністрації як юридичної особи покладається на голову місцевої державної адміністрації.

Порядок здійснення заходів, пов'язаних з утворенням чи ліквідацією місцевої державної адміністрації, визначається Кабінетом Міністрів України.".

2. Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 31 - 32, ст. 263) доповнити статтею 242 такого змісту:

"Стаття 242. Особливості державної реєстрації місцевих державних адміністрацій

1. Державна реєстрація новоутвореної місцевої державної адміністрації як юридичної особи здійснюється у триденний строк з дня набрання чинності актом Президента України про призначення її голови.

2. Для здійснення державної реєстрації голова місцевої державної адміністрації або уповноважена ним особа подає державному реєстраторові:

заповнену реєстраційну картку на здійснення державної реєстрації юридичної особи;

засвідчену копію акта Президента України про призначення голови місцевої державної адміністрації.

За здійснення державної реєстрації місцевої державної адміністрації реєстраційний збір не справляється.

3. Документи для здійснення державної реєстрації місцевої державної адміністрації як юридичної особи подаються державному реєстраторові за місцезнаходженням місцевої державної адміністрації.

4. Державний реєстратор не пізніше наступного робочого дня після отримання необхідних документів вносить запис про здійснення державної реєстрації місцевої державної адміністрації як юридичної особи та повідомляє про це органи статистики, доходів і зборів, Пенсійного фонду України.

Державний реєстратор не пізніше наступного робочого дня після отримання від органів статистики, доходів і зборів, Пенсійного фонду України даних про взяття на облік юридичної особи оформляє та видає (надсилає поштовим відправленням з описом вкладення) голові місцевої державної адміністрації або уповноваженій ним особі виписку з Єдиного державного реєстру.".

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос