Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно сбора за места для парковки транспортных средств

Проект закона Украины от 10.04.2015 № 2635
Дата рассмотрения: 10.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо збору за місця для паркування транспортних засобів

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., NN 13 - 17, ст. 112) такі зміни:

1. Підпункт 14.1.229 пункту 14.1 статті 14 викласти у такій редакції:

"14.1.229. спеціально обладнані автостоянки - площа території (землі), що належить на правах власності територіальній громаді або державі, яка визначається органами місцевого самоврядування із встановленням правил щодо відповідальності за збереження транспортного засобу.

До спеціально обладнаних автостоянок можуть належати комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані (обладнані) за рахунок коштів місцевого бюджету з метою здійснення організації паркування транспортних засобів.

Не належать до спеціально обладнаних автостоянок гаражі, автостоянки, власники або користувачі яких є платниками земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності за умови, якщо право власності або право користування земельними ділянками оформлено відповідно до вимог Земельного кодексу України, а також земельні ділянки, що належать до прибудинкових територій.".

2. Підпункт 268-1.1.1 пункту 268-1.1 статті 268-1 викласти у такій редакції:

"268-1.1.1. Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної або міської ради здійснюють обладнання і утримання майданчиків для платного паркування та спеціально обладнаних автостоянок, організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів (оператори), та/або суб'єкти господарювання, які уклали з операторами договори, умови яких передбачають виконання частини функцій оператора, зокрема, організацію паркування транспортних засобів.".

3. У підпункту 268-1.3.1 пункту 268-1.3 статті 268-1 слово та цифру "від 0,03" виключити.

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос