Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Национальном банке Украины" относительно закупки иностранной валюты

Проект закона Украины от 10.04.2015 № 2631
Дата рассмотрения: 10.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Національний банк України" щодо закупівлі іноземної валюти

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про Національний банк України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 29, ст. 238) такі зміни:

1. Пункт 7 статті 25 після слів "обов'язкового продажу частини надходжень в іноземній валюті" доповнити словами "з метою поповнення золотовалютних резервів Національного банку України";

2. У статті 48:

1) пункт 1 частини першої доповнити словами "в тому числі за рахунок обов'язкового продажу частини надходжень в іноземній валюті суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності";

2) частину другу доповнити пунктом 5 такого змісту:

"щомісячний зворотний продаж Національним банком України суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності іноземної валюти (на придбання за кордоном необхідних для виробничого процесу сировини, матеріалів, комплектуючих, послуг та ін.) згідно замовлення суб'єктів. Сума зворотного продажу іноземної валюти з резервів Національного банку України не повинна перевищувати середньозваженої суми продажу іноземної валюти суб'єктів до резервів Національного банку України за останні 6 місяців. Зворотний продаж Національним банком України суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності іноземної валюти здійснюється на протязі 4 робочих днів з дня подачі замовлення та проводиться без врахування коштів суб'єкта на поточних та депозитних рахунках в банках".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України, Національному банку України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос