Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины (относительно поддержки центров патриотического воспитания молодежи)

Проект закона Украины от 09.04.2015 № 2627
Дата рассмотрения: 09.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо підтримки центрів патріотичного виховання молоді)

Верховна Рада України постановляє:

I. У Бюджетному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 50 - 51, ст. 572):

- доповнити статтею 1036 такого змісту:

"Стаття 1036. Субвенція на забезпечення заходів патріотичного виховання молоді

1. Субвенція на забезпечення заходів патріотичного виховання молоді використовується для підтримки молодіжних центрів патріотичного виховання, залучених до реалізації державних програм, проектів і комплексних заходів у сфері молодіжної політики за напрямами, визначеними Кабінетом Міністрів України.

2. У законі про Державний бюджет України затверджуються обсяги зазначеної субвенції окремо для бюджету Автономної Республіки Крим, обласних бюджетів, міських (міст Києва та Севастополя) бюджетів.

3. Субвенції на забезпечення заходів патріотичного виховання молоді надаються з державного бюджету місцевим бюджетам з урахуванням таких основних засад:

1) ефективного впровадження цілей державних, регіональних і місцевих програм, проектів і комплексних заходів, спрямованих на патріотичне виховання молоді, до яких залучено молодіжні центри патріотичного виховання, із використанням мінімального обсягу бюджетних коштів на виконання таких програм, проектів і заходів;

2) участі бюджету - отримувача субвенції:

для бюджетів сіл, їх об'єднань, селищ, міст районного значення - не менш як 10 відсотків від обсягу такої субвенції;

для бюджету Автономної Республіки Крим, обласних і районних бюджетів, бюджетів міста Севастополя, міст республіканського Автономної Республіки Крим та обласного значення, бюджетів об'єднаних територіальних громад, що створюються згідно із законом та перспективним планом формування територій громад - не менш як 25 відсотки від обсягу такої субвенції;

для бюджету міста Києва - не менш як 50 відсотків від обсягу такої субвенції;

3) обґрунтування спроможності подальшого утримання за рахунок коштів місцевих бюджетів інфраструктурних об'єктів молодіжних центрів патріотичного виховання, на будівництво, реконструкцію і модернізацію яких використані кошти субвенції з державного бюджету.

4. Розподіл субвенції на забезпечення заходів патріотичного виховання молоді здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, з урахуванням завдань і заходів державної політики у сфері патріотичного виховання молоді в кожному із регіонів, на підставі прогнозних і фактичних показників, які характеризують процес реалізації завдань і планів підвищення рівня патріотичного виховання молоді.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести у місячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос