Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в раздел XXI "Заключительные и переходные положения" Таможенного кодекса Украины относительно особенностей обложения ввозной пошлиной деревообрабатывающего оборудования для возрождения промышленного производства

Проект закона Украины от 09.04.2015 № 2618
Дата рассмотрения: 26.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо особливостей оподаткування ввізним митом деревообробного обладнання для відродження промислового виробництва

Верховна Рада України постановляє:

І. Розділ XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., NN 44-48, ст. 552) доповнити пунктом 42 такого змісту:

"42. Тимчасово, до 1 січня 2018 року, звільняються від оподаткування ввізним митом тільки верстати для обробки дерева, що класифікуються за кодами товарної позиції 8465 згідно з УКТЗЕД, які ввозяться у митному режимі імпорту для використання у деревообробному виробництві.

У разі нецільового використання таких товарів суб'єкт господарювання зобов'язаний збільшити податкові зобов'язання за результатами податкового періоду, на який припадає таке порушення, на суму ввізного мита, що мала бути сплачена із зазначених операцій у момент ввезення таких товарів на митну територію України, а також сплатити пеню, нараховану на таку суму податку, виходячи із 120 відсотків облікової ставки Національного банку України, що діяла на день сплати податкового зобов'язання, за період із дня ввезення таких товарів до дня збільшення податкового зобов'язання".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос