Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно имплементации европейских экологических норм об охране среды редких видов животных и растений)

Проект закона Украины от 08.04.2015 № 2604
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації європейських екологічних норм про охорону середовища рідкісних видів тварин і рослин)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких Законів України:

1. У Законі України "Про Червону книгу України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 30, ст. 201 із наступними змінами):

1) У абзаці другому частині першій статті 20 Закону після слова "погіршенні" додати кому та слово "знищенні".

2. У Законі України "Про тваринний світ" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 14, ст. 97 із наступними змінами):

1) Частину першу статті 19 Закону доповнити новим шостим абзацом такого змісту: "жорстокого поводження з дикими тваринами.".

3. У Законі України "Про природно-заповідний фонд України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 34, ст. 502 із наступними змінами):

1) У абзаці другому частини третій статті 3 Закону після слова "ботанічні" поставити кому і додати слово " сакральні,".

2) У частині першої статті 15 Закону після слова "науково-дослідні" поставити кому і додати слово "некомерційні".

3) У абзаці третьому частині другій статті 16 Закону замість слова "здійснення противопожежних і санітарних заходів" замінити на "здійснення противопожежних заходів та вибіркового діагностичного відстрілу диких тварин для ветеринарної-санітарної експертизи,".

4. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984, Додаток до N 51, ст. 112 із наступними змінами):

1) У ст. 71 Кодексу слова "від трьох до семи" замінити на "від п'ятнадцяти до тридцяти п'яти".

2) У статті 73 Кодексу слова "від п'яти до десяти" замінити на "від двадцяти п'яти до п'ятидесяти", а слова "від десяти до двадцяти" замінити на від "п'ятидесяти до ста".

3) а) У абзаці другому статті 77 Кодексу слова "від одного до трьох" замінити на "від п'яти до п'ятнадцяти", а слова "від трьох до десяти" замінити на "від п'ятнадцяти до п'ятидесяти".

б) У абзаці четвертому статті 77 Кодексу слова "від трьох до десяти" замінити на "від п'ятнадцяти до п'ятидесяти", а слова "від семи до дванадцяти" замінити на "від тридцяти п'яти до шестидесяти".

4) У абзаці першому статті 90 Кодексу після слова "погіршення" поставити кому і додати слово "знищення".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний термін з моменту набрання чинності цим Законом:

забезпечити приведення своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом та прийняття відповідних актів, що випливають із цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос