Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Закон Украины "О мобилизационной подготовке и мобилизации" (относительно выездных пунктов военных комиссариатов и других вопросов)

Проект закона Украины от 06.04.2015 № 2556
Дата рассмотрения: 10.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (щодо виїзних пунктів військових комісаріатів та інших питань)

Верховна Рада України постановляє:

Внести до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 44, ст. 416; 2005 р., N 16, ст. 255; 2011 р., N 31, ст. 303) наступні зміни:

1. Розділ I абзац 12 статті 1 викласти у такій редакції:

"виїзні пункти військових комісаріатів - будівлі, споруди, земельні ділянки та транспортні засоби, які виділенні для надання послуг Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, Оперативно-рятувальній службі цивільного захисту відповідно до мобілізаційних планів".

2. Розділ III абзац двадцять другий статті 16 викласти у такій редакції:

"організовує під час мобілізації в установленому порядку своєчасне оповіщення та прибуття громадян, які залучаються до виконання обов'язку щодо мобілізації у порядку, визначеному частинами третьою - п'ятою статті 22 цього Закону, техніки на збірні пункти або на виїзні пункти військових комісаріатів, та у військові частини, виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів і надання послуг Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, Оперативно-рятувальній службі цивільного захисту відповідно до мобілізаційного плану;".

3. Розділ III абзац двадцять четвертий статті 17 викласти у такій редакції:

"організовують під час мобілізації в установленому порядку своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які залучаються до виконання обов'язку щодо мобілізації у порядку, визначеному частинами третьою - п'ятою статті 22 цього Закону, техніки на збірні пункти, або на виїзні пункти військових комісаріатів, та у військові частини, виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів і надання послуг Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, Оперативно-рятувальній службі цивільного захисту відповідно до мобілізаційних планів;".

4. Розділ III абзац одинадцятий статті 18 викласти у такій редакції:

"організовують під час мобілізації в установленому порядку своєчасне оповіщення та прибуття громадян, які залучаються до виконання обов'язку щодо мобілізації у порядку, визначеному частинами третьою - п'ятою статті 22 цього Закону, техніки на збірні пункти, або на виїзні пункти військових комісаріатів, та у військові частини, виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів і надання послуг Збройним Силам України, іншим військовим формуванням, Оперативно-рятувальній службі цивільного захисту відповідно до мобілізаційних планів;".

5. Розділ IV абзац сьомий частини першої статті 21 викласти у такій редакції:

"забезпечувати своєчасне прибуття працівників, які залучаються до виконання обов'язку щодо мобілізації у порядку, визначеному частинами третьою - п'ятою статті 22 цього Закону, на збірні пункти або на виїзні пункти військових комісаріатів, та до військових частин;".

6. Розділ IV абзац восьмий частини першої статті 21 викласти у такій редакції:

"забезпечувати в разі мобілізації доставку техніки на збірні пункти або на виїзні пункти військових комісаріатів, та у військові частини згідно з мобілізаційними завданнями (замовленнями);".

7. Розділ IV Частина третя статті 22 викласти у такій редакції:

"3. Під час мобілізації та переведення Збройних Сил України, інших військових формувань, Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту на штати воєнного часу громадяни (крім тих, які проходять службу у військовому резерві) зобов'язані з'явитися до військових частин або на виїзні пункти військових комісаріатів, або на збірні пункти військових комісаріатів до військових частин або на збірні пункти військових комісаріатів у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних розпорядженнях, повістках або розпорядженнях військових комісарів (військовозобов'язані Служби безпеки України - керівників органів, де вони перебувають на військовому обліку, військовозобов'язані Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту - керівників відповідних органів управління центрального органу виконавчої влади, який забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері цивільного захисту). Резервісти зобов'язані з'явитися до військових частин у строки, визначені командирами військових частин, в яких вони проходять службу у військовому резерві.".

8. Розділ IV частина шоста статті 22 викласти у такій редакції:

"6. Громадянам, які перебувають на військовому обліку, з моменту оголошення мобілізації забороняється зміна місця проживання або перебування без дозволу посадової особи, визначеної у частині третій цієї статті.".

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос