Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно расширения содержания понятия "депутатское обращение")

Проект закона Украины от 28.08.2015 № 2539а
Дата рассмотрения: 28.08.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо розширення змісту поняття "депутатське звернення")

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про статус народного депутата України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, N 3, ст. 17) такі зміни:

1) у статті 16:

"Стаття 16. Депутатське звернення"

Абзац другий частини першої викласти в наступній редакції:

"Депутатське звернення - викладена в письмовій формі пропозиція народного депутата, звернена до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, керівників підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян, яка зобов'язує органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадових осіб, керівників підприємств, установ і організацій, об'єднання громадян здійснювати певні дії, дати офіційне роз'яснення чи викласти позицію з питань, віднесених до їх компетенції."

Частину четверту доповнити абзацом другим і викласти в наступній редакції:

"Посадові особи органу державної влади, органу місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ і організацій, об'єднань громадян, яким адресовано депутатське звернення несуть персональну відповідальність за своєчасність відповіді на нього".

II. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради Української РСР (ВВР) 1984, додаток до N 51, ст. 1122) такі зміни:

"Стаття 188-19. Невиконання законних вимог народного депутата України, Рахункової палати, члена Рахункової палати"

В абзаці другому після слова "осіб" вставити словосполучення "від двадцяти п'яти до п'ятдесяти" і викласти в такій редакції:

"тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."

В абзаці четвертому після слова "осіб" вставити словосполучення "від п'ятдесяти до ста" і викласти в такій редакції:

"тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. "

ІІІ. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. Гройсман

Опрос