Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О столице Украины - городе-герое Киеве" (относительно возобновления права территориальной общины города Киева осуществлять местное самоуправление через районные в городе советы и их исполнительные органы)

Проект закона Украины от 03.04.2015 № 2529
Дата рассмотрения: 19.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо поновлення права територіальної громади міста Києва здійснювати місцеве самоврядування через районні в місті ради і їх виконавчі органи)

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 11, ст. 79; 2007 р., N 34, ст. 444; 2008 р., NN 5-8, ст. 78, N 48, ст. 358; 2009 р., N 19, ст. 257; 2010 р., N 48, ст. 564; 2011 р., N 1, ст. 4) такі зміни:

1. У тексті Закону слова "районні в місті ради (у разі їх утворення)" та "районні ради (у разі їх утворення)" замінити словами "районні в місті ради" у відповідних відмінках.

2. У статті 7:

1) частину другу виключити.

3. Статтю 11 викласти в такій редакції:

"Стаття 11. Здійснення управління районами в місті Києві

1. Питання організації управління районами в місті Києві належать до компетенції Київської міської ради і вирішуються відповідно до Конституції цього та інших законів України, рішень міської ради про управління районами міста.

2. В районах міста Києва діють районні у місті Києві державні адміністрації, які підпорядковуються Київській міській державній адміністрації, а також є підзвітними і підконтрольними районним в місті Києві радам як виконавчі органи таких рад.

3. Голова районної у місті Києві державної адміністрації призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України".

4. У частинах першій та другій статті 15 виключити слова "В разі утворення районної в місті Києві ради".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Перші вибори до районних в місті Києві рад проводяться одночасно з найближчими після набрання чинності цим Законом черговими виборами депутатів Київської міської ради та Київського міського голови.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос