Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Уголовный кодекс Украины (относительно уголовной ответственности за публичное отрицание факта военной агрессии страной, признанной Верховной Радой Украины страной-агрессором)

Проект закона Украины от 27.03.2015 № 2486
Дата рассмотрения: 27.03.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін і доповнень до Кримінального кодексу України (щодо кримінальної відповідальності за публічне заперечення факту військової агресії країною, яка визнана Верховною Радою України країною-агресором)

Верховна Рада України постановляє:

I. Доповнити Кримінальний кодекс України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 25-26, ст. 131) новою статтею у такій редакції:

"Стаття 110-3. Публічне заперечення факту військової агресії країною, яка визнана Верховною Радою України країною-агресором

1. Публічне заперечення факту військової агресії країною, яка визнана Верховною Радою України країною-агресором, - караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років з конфіскацією майна або без такої.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або за попередньою змовою групою осіб, - караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої."

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос