Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 8 Закона Украины "О добровольном объединении территориальных громад" (относительно приведения положения о назначении местных выборов в соответствие с действующим законодательством)

Проект закона Украины от 04.08.2015 № 2473а
Дата рассмотрения: 04.08.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 8 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (щодо приведення положення про призначення місцевих виборів у відповідність з чинним законодавством)

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" (Відомості Верховної Ради, 2015 р., N 13, ст. 91) частину другу статті 8 викласти у наступній редакції:

"2. Верховна Рада України призначає перші місцеві вибори депутатів сільської, селищної, міської ради об'єднаної територіальної громади та відповідно сільського, селищного, міського голови.

Верховна Рада Автономної Республіки Крим, обласна рада одночасно з прийняттям рішення про утворення об'єднаної територіальної громади звертається до Верховної Ради України з поданням про проведення перших місцевих виборів депутатів сільської, селищної, міської ради об'єднаної територіальної громади та відповідно сільського, селищного, міського голови.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос