Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 24 Закона Украины "Об общеобязательном государственном пенсионном страховании" (относительно стажа депортированных лиц)

Проект закона Украины от 17.08.2015 № 2466а-1
Дата рассмотрения: 17.08.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Верховна Рада України постановляє:

I. Статтю 24 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2003, NN 49-51, ст. 376, із наступними змінами) доповнити частиною п'ятою такого змісту:

"5. Особам, які реабілітовані відповідно до статті 3 Закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні", період із дня їх виселення на спецпоселення до дня звільнення із спецпоселення, зараховується до страхового стажу для призначення пенсії у потрійному розмірі.

Депортованим особам, які знаходилися на спецпоселенні, що визначається періодом з моменту депортації до моменту зняття режиму спецпоселень, стаж їх роботи за період спецпоселення зараховується до страхового стажу для призначення пенсії у потрійному розмірі.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року.

2. Встановити, що особам, які знаходилися на спецпоселенні, здійснюється перерахунок призначених пенсій за матеріалами пенсійних справ з урахуванням положень цього Закону.

3. Кабінету Міністрів України протягом двох місяців з дня набрання чинності цим Законом:

1) привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос