Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 3 Закона Украины "Об особенностях государственного регулирования деятельности субъектов предпринимательской деятельности, связанной с реализацией и экспортом лесоматериалов"

Проект закона Украины от 29.07.2015 № 2461а
Дата рассмотрения: 29.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 3 Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів"

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до статті 3 Закону України "Про особливості державного регулювання діяльності суб'єктів підприємницької діяльності, пов'язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 2 - 3, ст. 34; 2014 р., N 6 - 7, ст. 80 із змінами) такі зміни:

Частину першу викласти в такій редакції:

"Реалізація суб'єктами підприємницької діяльності лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів за межі митної території України в митному режимі експорту, крім передбачених статтями 2 та 21 цього Закону, а також на внутрішньому ринку допускається за наявності сертифіката про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів".

У частині п'ятій слова "електронного переліку" замінити словом "реєстру".

Після частини п'ятої доповнити новою частиною такого змісту:

"Порядок ведення реєстру сертифікатів про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового господарства".

II. Прикінцеві положення

Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити в межах своїх повноважень прийняття нормативно-правових актів, необхідних для реалізації цього Закону;

забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос