Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно привлечения инвестиций жилищно-строительных кооперативов в массовое жилищное строительство)

Проект закона Украины от 28.07.2015 № 2458а
Дата рассмотрения: 28.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо залучення інвестицій житлово-будівельних кооперативів у масове житлове будівництво)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни та доповнення до таких законодавчих актів України:

1. У Цивільному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2003, NN 40 - 44, ст. 356 із подальшими змінами) частину третю статті 384 доповнити після слова "квартири" словами "в тому числі шляхом внесення свого пайового внеску у повному розмірі".

2. У Законі України "Про інвестиційну діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 1991, N 47, ст. 646 із подальшими змінами) частину третю статті 4 викласти у наступній редакції:

"Інвестування та фінансування будівництва об'єктів житлового будівництва з використанням недержавних коштів, залучених від фізичних та юридичних осіб, у тому числі в управління, може здійснюватися виключно через фонди фінансування будівництва, фонди операцій з нерухомістю, інститути спільного інвестування, житлово-будівельні кооперативи, а також шляхом емісії цільових облігацій підприємств, виконання зобов'язань за якими здійснюється шляхом передачі об'єкта (частини об'єкта) житлового будівництва. Інші способи фінансування будівництва таких об'єктів визначаються виключно законами.".

3. У Законі України "Про кооперацію" (Відомості Верховної Ради України, 2004, N 5, ст. 35) у статті 19-1 частину другу викласти у наступній редакції:

"У разі викупу квартири, дачі, гаража, іншої будівлі, споруди або приміщення, в тому числі шляхом внесення свого пайового внеску у повному розмірі, член житлово-будівельного, дачно-будівельного, гаражно-будівельного, житлового, дачного, гаражного кооперативу чи іншого відповідного кооперативу стає власником цього майна. Право власності на таке майно у члена кооперативу виникає з моменту державної реєстрації цього права відповідно до закону.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у тримісячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос