Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Налоговый кодекс Украины относительно аппаратуры передающей для радиовещания или телевидения

Проект закона Украины от 27.07.2015 № 2450а
Дата рассмотрения: 27.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення

Верховна Рада України постановляє:

1. Підрозділ 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13 - 17, ст. 112) доповнити пунктом 321 такого змісту:

"321. Тимчасово до 1 січня 2016 року звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України апаратури передавальної для радіомовлення або телебачення, яка використовується з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у мирний час, під час воєнного стану, в разі збройної агресії чи загрози нападу, небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, якщо аналогічна апаратура не виробляється в Україні. Порядок та обсяги ввезення зазначеної апаратури з визначенням її кодів згідно з УКТЗЕД встановлюються Кабінетом Міністрів України.

У разі порушення вимог щодо цільового використання зазначеної апаратури платник податку зобов'язаний збільшити податкові зобов'язання за результатами податкового періоду, на який припадає таке порушення, на суму податку на додану вартість, що повинна бути сплачена в день ввезення такої апаратури, а також сплатити пеню відповідно до закону.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос