Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно безоплатной передачи объектов незавершенного строительства участникам антитеррористической операции и семьям участников, погибших или пропавших без вести в зоне проведения антитеррористической операции)

Проект закона Украины от 24.07.2015 № 2444а
Дата рассмотрения: 24.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безоплатної передачі об'єктів незавершеного будівництва учасникам антитерористичної операції та сім'ям учасників, що загинули чи зникли безвісти в зоні проведення антитерористичної операції)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до законодавчих актів України такі зміни:

1. У Законі України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 15, ст. 190):

1) Статтю 12 доповнити пунктом 10 у такій редакції:

"Військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, які проходять (проходили) військову службу на території України, безпосередньо в зоні проведення антитерористичної операції, а також члени сімей військовослужбовців, які загинули чи зникли безвісти в зоні проведення антитерористичної операції, мають право на безоплатне отримання об'єктів незавершеного будівництва, що знаходяться в комунальній власності, для завершення будівництва та набуття у власність жилих приміщень у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.".

2. До Закону України "Про особливості приватизації об'єктів незавершеного будівництва" (Відомості Верховної Ради України, 2000, N 45, ст. 375):

1) Статтю 6 доповнити частиною третьою такого змісту:

"Приватизація об'єктів незавершеного будівництва, що знаходяться у комунальній власності, здійснюється також шляхом безоплатної передачі органами місцевого самоврядування об'єктів незавершеного будівництва особам, визначеним п. 10 ст. 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

розробити та прийняти нормативно-правовий акт, який визначатиме порядок реалізації права на безоплатне отримання об'єктів незавершеного будівництва, що знаходяться у комунальній власності, для завершення будівництва та набуття у власність жилих приміщень;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

3. Рекомендувати органами місцевого самоврядування привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос