Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 21 Закона Украины "О государственной службе" (относительно обязательного обнародования в Интернете информации о вакантных должностях государственной службы)

Проект закона Украины от 22.07.2015 № 2427а
Дата рассмотрения: 22.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 21 Закону України "Про державну службу" (щодо обов'язкового оприлюднення в Інтернеті інформації про вакантні посади державної служби)

Верховна Рада України постановляє:

I. У статті 21 Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 26, ст. 273; 2014 р., N 1, ст. 2, N 22, ст. 798):

1) частину першу доповнити абзацами другим та третім наступного змісту:

"Інформація про вакантні посади державної служби в державному органі, органі влади Автономної Республіки Крим або їх апараті оприлюднюється також на сайті спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань державної служби.

Спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань державної служби веде реєстр вакантних посад державної служби, організовує та забезпечує відкритий доступ до відомостей цього реєстру через сайт.".

2) частину четверту доповнити абзацом другим наступного змісту:

"Початок перебігу строку подання документів для участі в конкурсі починається з наступного дня після оприлюднення відповідної інформації на сайті спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань державної служби.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос