Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины (относительно создания и функционирования свободной экономической зоны "Донбасс")

Проект закона Украины от 19.03.2015 № 2422
Дата рассмотрения: 19.03.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас")

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести зміни до Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 50 - 51, ст. 572) наступні зміни:

1) Статтю 65 викласти в наступній редакції:

"Стаття 65. Склад доходів бюджетів Донецької та Луганської областей, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів

На період функціонування вільної економічної зони "Донбас" для забезпечення реалізації спільних соціально-економічних і культурних програм територіальних громад сіл, селищ та міст Донецької та Луганської областей до доходів бюджетів Донецької та Луганської областей, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, належать податкові надходження по загальнодержавним податкам та зборам, визначеним в статті 9 Податкового кодексу України, окрім податку на додану вартість, які формують загальний фонд Державного бюджету України згідно з частиною 2 статті 29 цього Кодексу.";

2) розділ VI "Прикінцеві та перехідні положення" доповнити пунктом 28 такого змісту:

"28. Установити, що на період функціонування вільної економічної зони "Донбас" норми цього Кодексу застосовуються з урахуванням особливостей, визначених Законом України "Про створення та функціонування вільної економічної зони "Донбас.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос