Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности", устраняющий возможность строительства без проекта строительства на основании строительного паспорта хозяйственных строений, сооружений и гаражей

Проект закона Украины от 20.07.2015 № 2416а
Дата рассмотрения: 20.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" що унеможливлює будівництво без проекту будівництва на основі будівельного паспорту господарських будівель, споруд і гаражів

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 34, ст. 343) такі зміни:

Абзац перший частини 1 статті 27 викласти в такій редакції:

"Забудова присадибних, дачних, садових земельних ділянок, земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і гаражного будівництва може здійснюватися на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки (далі - будівельний паспорт)".

II. Прикінцеві положення

1. Цей закон набирає чинності з 1 січня 2016 року.

2. Центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос