Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" относительно обеспечения общедоступности данных градостроительного кадастра

Проект закона Украины от 17.07.2015 № 2395а
Дата рассмотрения: 17.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо забезпечення загальнодоступності даних містобудівного кадастру

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону "Про регулювання містобудівної діяльності" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 34, ст. 343) такі зміни:

1. Частину шосту статті 22 після абзацу першого доповнити абзацами другим-четвертим такого змісту:

"Загальнодоступність даних містобудівного кадастру, крім даних, що містять інформацію з обмеженим доступом, відповідно до вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації", забезпечується шляхом надання таких даних за запитом на інформацію, оприлюднення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу містобудування та архітектури, у тому числі у формі відкритих даних, на відповідному веб-порталі відкритих даних.

Дані містобудівного кадастру, крім даних, що належать до інформації з обмеженим доступом, підлягають оприлюдненню на офіційному веб-сайті уповноваженого органу містобудування та архітектури та на відповідному веб-порталі відкритих даних, з моменту їх внесення до містобудівного кадастру.

Інформаційно-технічна база даних містобудівного кадастру, оприлюднена на офіційному веб-сайті уповноваженого органу містобудування та архітектури, повинна забезпечити безоплатний перегляд, пошук та копіювання відомостей містобудівного кадастру, крім відомостей, що належать до інформації з обмеженим доступом.".

У зв'язку з цим абзац другий вважати абзацом п'ятим.

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом:

1) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос