Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно особенностей налогообложения земель железнодорожного транспорта

Проект закона Украины от 17.07.2015 № 2394а
Дата рассмотрения: 17.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування земель залізничного транспорту

Верховна Рада України постановляє:

1. Доповнити Податковий кодекс України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., NN 13 - 17, стаття 112) статтею 276 такого змісту:

"Стаття 276. Оподаткування земельних ділянок, що належать до земель залізничного транспорту

276.1. Ставка податку за земельні ділянки, що належать до земель залізничного транспорту та розташовані в межах населених пунктів (крім земельних ділянок, на яких розміщуються окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах), встановлюється у розмірі 0,25 відсотка від їх нормативної грошової оцінки.

276.2. Ставка податку за земельні ділянки, що належать до земель залізничного транспорту (крім земельних ділянок, на яких розміщуються окремо розташовані культурно-побутові будівлі та інші споруди і які оподатковуються на загальних підставах) та розташовані за межами населених пунктів, встановлюється у розмірі 0,02 відсотка від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Автономній Республіці Крим або по області".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос