Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно улучшения демографической ситуации

Проект закона Украины от 16.07.2015 № 2377а
Дата рассмотрения: 16.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо покращення демографічної ситуації

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 5, ст. 21 із наступними змінами) такі зміни:

1) статтю 12 викласти у такій редакції:

"Стаття 12. Розмір допомоги при народженні дитини

"Допомога при народженні дитини нараховується у розмірах прожиткового мінімуму для дітей віком до шести років, встановлених на день народження дитини.

Допомога при народженні дитини надається у сумі, кратній 40 розмірам прожиткового мінімуму - на першу дитину; кратній 70 розмірам прожиткового мінімуму - на другу дитину; кратній 100 розмірам прожиткового мінімуму - на третю і кожну наступну дитину.

Виплата допомоги при народженні дитини здійснюється одноразово у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, решта суми допомоги на першу дитину виплачується протягом наступних 24 місяців, на другу дитину - 42 місяців, на третю і кожну наступну дитину - 72 місяців рівними частинами у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

3) У статті 123 після слів "при народженні" додати слово "першої".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з 01 січня 2016 року.

2. На сім'ї, в яких народилась друга, третя і наступна дитина в період з 01 липня 2014 року до набуття чинності цього Закону, розповсюджується норма статті 12 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" у новій редакції".

3. В Законі України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, N 20-21, ст. 745 із наступними змінами) виключити другий та третій підпункти 7 пункту II розділу.

4. Кабінету Міністрів України:

протягом двох місяців привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос