Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 14 Закона Украины "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей" (относительно неначисления штрафных санкций, пени за невыполнение обязательств членами семей военнослужащих, резервистов и военнообязанных в особый период)

Проект закона Украины от 11.03.2015 № 2358
Дата рассмотрения: 11.03.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо ненарахування штрафних санкцій, пені за невиконання зобов'язань членами сімей військовослужбовців, резервістів та військовозобов'язаних в особливий період)

Верховна Рада України постановляє:

1. Пункт 15 статті 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 15, ст. 190; 2006, N 51, ст. 519; 2014, N 29, ст. 942) викласти в такій редакції:

"Військовослужбовцям, їх дружинам (чоловікам) з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним, їх дружинам (чоловікам) - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом не нараховуються".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос