Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "О восстановлении платежеспособности должника или признании его банкротом" (относительно банкротства отдельных предприятий)

Проект закона Украины от 11.03.2015 № 2357
Дата рассмотрения: 09.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо банкрутства окремих підприємств)

Верховна Рада України постановляє:

1. Розділ X "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 32-33, ст. 413) доповнити пунктом 3-1 такого змісту:

"3-1. Справи про банкрутство підприємств, які на підставі відповідної ліцензії провадять діяльність із будівництва, ремонту та реконструкції мостів та інших штучних споруд протягом не менш як 10-річного періоду, середньооблікова кількість штатних працівників яких перевищує 100 осіб та в складі їх дебіторської заборгованості не менше 75% становлять борги державних структур, не порушуються до 1 січня 2018 року, крім тих, що ліквідуються за рішенням власника."

2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос