Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 23 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе" (относительно уточнения сроков военной службы по контракту)

Проект закона Украины от 15.07.2015 № 2356а
Дата рассмотрения: 15.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 23 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (щодо уточнення строків військової служби за контрактом)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 27, ст. 385) такі зміни:

1. Пункт третій статті 23 викласти в наступній редакції:

"3. Для громадян, які приймаються на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення правового режиму воєнного стану та призначаються на посади, строк військової служби в календарному обчисленні встановлюється не менше 1 року та достроково припиняється у разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію. Строк проходження військової служби може бути продовжено за новим контрактом до досягнення граничного віку перебування на військовій службі на період не менше 1 року та достроково припиняється у разі закінчення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос