Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно дня фактической демобилизации

Проект закона Украины от 15.07.2015 № 2355а
Дата рассмотрения: 15.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дня фактичної демобілізації

Верховна Рада України постановляє:

1. У частині третій статті 119 Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до N 50, ст. 375) після слів "дня фактичної демобілізації" доповнити словами "з урахуванням часу, необхідного для повернення до місця роботи, але не більш як сім календарних днів".

2. Частину першу статті 1 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 44, ст. 416) після абзацу шостого доповнити новим абзацом такого змісту:

"день фактичної демобілізації - день, коли особа, призвана на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнята на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, залишає військову частину із зазначенням у наказі командира (начальника) військової частини по стройовій частині про виключення військовослужбовця зі списків особового складу військової частини".

У зв'язку з цим абзаци сьомий - одинадцятий вважати відповідно абзацами восьмим - дванадцятим.

3. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос