Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Национальном антикоррупционном бюро Украины" (относительно отмены предельного возраста пребывания лица на должности Директора Национального антикоррупционного бюро Украины)

Проект закона Украины от 05.03.2015 № 2339
Дата рассмотрения: 05.03.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" (щодо скасування граничного віку перебування особи на посаді Директора Національного антикорупційного бюро України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., N 47, ст. 2051) такі зміни:

1. У частині четвертій статті 6:

1) пункт 3 виключити;

2) доповнити абзацом другим такого змісту:

"Положення статті 23 Закону України "Про державну службу" щодо граничного віку не поширюється на Директора Національного бюро".

2. У частині шостій статті 7:

1) пункт 5 викласти в такій редакції:

"5) відбирає шляхом відкритого голосування з числа кандидатів, які пройшли співбесіду та зазначені в пункті 4 цієї частини перевірки, двох або трьох кандидатів, які згідно з обґрунтованим рішенням Конкурсної комісії мають найкращі професійний досвід, знання і якості для виконання службових обов'язків Директора Національного бюро, вносить щодо них подання Президенту України";

2) доповнити частину абзацом такого змісту:

"Конкурсна комісія також визначає умови, строки та етапи проведення конкурсу".

3) абзац перший частини 9 вилучити.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Особи, які у зв'язку з набранням чинності цим Законом набули права на участь у відкритому конкурсному відборі на зайняття посади Директора Національного антикорупційного бюро України можуть (у випадку, якщо такий конкурсний відбір триває) подати документи до комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Національного антикорупційного бюро України протягом чотирнадцяти календарних днів з дня набрання чинності цим Законом, незалежно від стадії проведення конкурсного відбору".

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос