Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно обеспечения надлежащей организации подготовки и проведения выборов народных депутатов Украины)

Проект закона Украины от 09.07.2015 № 2321а
Дата рассмотрения: 09.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення належної організації підготовки та проведення виборів народних депутатів України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про вибори народних депутатів України" (Відомості Верховної Ради України, 2012 р., N 10 - 11, ст. 73):

1) пункт перший частини третьої статті 34 доповнити словами "працівники Секретаріату Центральної виборчої комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців";

2) у статті 107:

частини дев'яту та десяту викласти в такій редакції:

"9. Висування кандидатів у депутати починається на наступний день після дня опублікування Указу Президента України про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України або рішення Центральної виборчої комісії про призначення виборів.

10. Подання документів до Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатів у депутати розпочинається на наступний день після дня опублікування Указу Президента України про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України або рішення Центральної виборчої комісії про призначення виборів і закінчується за сорок днів до дня голосування. Реєстрація кандидатів у депутати закінчується за тридцять п'ять днів до дня голосування";

у частині двадцять третій слова "двадцять чотири дні" замінити словами "тридцять один день";

2. Частину третю статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., N 24, ст.883) доповнити новими абзацами такого змісту:

"товари, роботи і послуги, закупівля яких здійснюється для підготовки і проведення виборів і референдумів в Україні;

послуги з підтримки, обслуговування та модифікації Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори" або її складових підсистем".

I. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім абзаців другого - четвертого підпункту 2 пункту 1 Розділу I цього Закону, які набирають чинності з 1 вересня 2015 року.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос