Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно налогообложения доходов в виде процентов на вклады (депозиты) физических лиц)

Проект закона Украины от 09.07.2015 № 2320а
Дата рассмотрения: 09.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування доходів у вигляді процентів на вклади (депозити) фізичних осіб)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 13 - 14, N 15 - 16, N 17, ст. 112) (зі змінами N 482-VIII від 22.05.2015) наступні зміни:

1. У статті 167:

підпункт 167.5.2 пункту 167.5 після фрази "(крім доходів у вигляді дивідендів по акціях, інвестиційних сертифікатах, які виплачуються інститутами спільного інвестування);" доповнити фразою "для доходів у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок або процентів на вклад (депозит) у кредитних спілках;".

2. У пункті 16-1 Підрозділу 10. Інші перехідні положення Розділу XX. Перехідні положення:

підпункт 1.7 пункту 16-1 після слів "Звільняються від оподаткування збором доходи" доповнити фразою "у вигляді процентів на поточний або депозитний (вкладний) банківський рахунок або процентів на вклад (депозит) у кредитних спілках, а також доходи,".

II. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, що слідує за місяцем, в якому його опубліковано.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня опублікування привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону.

3. Встановити, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом інші закони та нормативно-правові акти застосовуються у частині, що не суперечать цьому Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос