Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Бюджетный кодекс Украины относительно эксперимента в Одесской, Волынской и Львовской областях по финансированию реконструкции, текущего ремонта автомобильных дорог общего пользования государственного значения

Проект закона Украины от 08.07.2015 № 2315а
Дата рассмотрения: 08.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення

Верховна Рада України постановляє:

1. Розділ VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 50 - 51, ст. 572 з наступними змінами) доповнити пунктом 122 такого змісту:

"122. Установити, що в порядку експерименту в Одеській області з фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Рені (на Бухарест) (М-15), у Волинській та Львівській областях з фінансування поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24) 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей, спрямовуються до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".

2. Цей Закон набирає чинності з першого дня місяця, наступного за місяцем його опублікування, та втрачає чинність з 1 січня 2017 року.

3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

Опрос