Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в подраздел 4 раздела XX "Переходные положения" Налогового кодекса Украины относительно усовершенствования законодательства по вопросам здравоохранения

Проект закона Украины от 07.07.2015 № 2310а
Дата рассмотрения: 07.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров'я

Верховна Рада України постановляє:

І. Підрозділ 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., N 13-17, ст. 112) доповнити пунктом 34 такого змісту:

"34. Тимчасово, до 31 грудня 2019 року, заклади охорони здоров'я - державні та комунальні підприємства, що були створені в результаті реорганізації шляхом перетворення державних та комунальних закладів охорони здоров'я - бюджетних установ згідно з пунктом 1 розділу XIII "Прикінцеві та перехідні положення" Основ законодавства України про охорону здоров'я, не є платниками податку на прибуток для цілей розділу III цього Кодексу. Внесення таких закладів до Реєстру неприбуткових організацій та установ контролюючими органами не вимагається.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2016 року.

2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

привести власні нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;

забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос