Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственных лотереях в Украине" (относительно введения государственной монополии на осуществление лотерейной деятельности)

Проект закона Украины от 24.07.2015 № 2307а-1
Дата рассмотрения: 24.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про державні лотереї в Україні" (щодо введення державної монополії на здійснення лотерейної діяльності)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести наступні зміни до пункту 11 статті 1 Закону України "Про державні лотереї в Україні" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, N 31, ст. 369) виклавши його в наступній редакції:

"Стаття 1. Визначення термінів

… 8) лотерейний білет - бланк документа суворого обліку, виготовлений відповідно до вимог законодавства та виключно на державних підприємствах Міністерства фінансів України, наявність якого засвідчує внесення гравцем лотереї ставки і надає право одержати приз відповідно до умов проведення лотереї. Державна лотерея може проводитись тільки з застосуванням лотерейних білетів.

… 11) Організатор державних лотерей - юридична особа, яка є на 100 відсотків належна державі та визначається відповідно до ст. 6 цього Закону";

- Частину першу статті 6 Закону України "Про державні лотереї в Україні", викласти в наступній редакції:

"Стаття 6. Оператори державних лотерей

1. Операторами державних лотерей можуть бути комерційні банки, які на 100 відсотків належать державі, а також Українське державне підприємство поштового зв'язку "Укрпошта".

II. Кабінету Міністрів України та Міністерству фінансів України в двомісячний термін з моменту набуття чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність до нього.

III. Цей Закон набирає чинності через три місяці з моменту його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос