Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно выполнения обязательств экспедиторами

Проект закона Украины от 03.07.2015 № 2275а
Дата рассмотрения: 03.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо виконання зобов'язань експедиторами

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законодавчих актів:

1. Кодекс України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради Української РСР (ВВР) 1984, додаток до N 51, ст. 1122) доповнити статтею 16417 такого змісту:

"Стаття 16417. Порушення порядку провадження господарської діяльності з надання транспортно-експедиторських послуг

Провадження господарської діяльності з надання транспортно-експедиторських послуг без внесення у перелік експедиторів, що надають транспортно-експедиторські послуги на автомобільному транспорті, -

тягне за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, -

тягне за собою накладення штрафу у розмірі від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."

2. Статтю 6 Закону України "Про транспортно-експедиторську діяльність" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., N 52, ст. 562) доповнити абзацами третім - п'ятим наступного змісту:

"Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті здійснює ведення та оприлюднення на офіційному веб-сайті переліку експедиторів, що надають транспортно-експедиторські послуги на автомобільному транспорті.

Для включення до переліку експедитор, що надає транспортно-експедиторські послуги на автомобільному транспорті, на підтвердження здатності виконувати свої господарські зобов'язання повинен надати фінансову звітність або документи, що підтверджують наявність основних засобів, необтяжених зобов'язаннями, оборотних та фінансових активів на суму 50000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Транспортно-експедиторські послуги на автомобільному транспорті не можуть надаватися суб'єктами господарювання, які не включені до переліку.".

3. Після абзацу шістнадцятого частини сьомої статті 6 Закону України "Про автомобільний транспорт" (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., N 22, ст. 105; ВВР, 2006, N 32, ст.273 із наступними змінами) доповнити новим абзацом такого змісту:

"ведення та оприлюднення на офіційному веб-сайті переліку експедиторів, що надають транспортно-експедиторські послуги на автомобільному транспорті;".

У зв'язку з цим абзац сімнадцятий вважати абзацом вісімнадцятим.

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня опублікування цього Закону:

затвердити нормативно-правові акти, що випливають із цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. Гройсман

Опрос