Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в некоторые законы Украины относительно отмены взыскания автостанционного сбора с участников боевых действий, в соответствии с законодательством имеющих право на льготный проезд

Проект закона Украины от 26.02.2015 № 2246
Дата рассмотрения: 26.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення зміни до деяких законів України щодо скасування стягнення автостанційного збору з учасників бойових дій, які відповідно до законодавства мають право на пільговий проїзд

Верховна Рада України постановляє:

1. Пункт 7 статті 12 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (Відомості Верховної Ради України, 1993 p., N 45, ст. 425; 1996 p., N 1, ст. 1; в редакції Закону України від 1 липня 2014 року N 1547-VII) викласти в такій редакції:

"7) безплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання; безоплатний автостанційний збір".

2. Статтю 36 Закону України "Про автомобільний транспорт" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, N 22, ст.105) викласти у такій редакції:

"Стаття 36. Послуги автостанцій

Автостанції надають пасажирам послуги, пов'язані з їх проїздом автобусними маршрутами загального користування, а автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів на договірних мовах, - послуги, пов'язані з відправленням та прибуттям автобусів згідно з розкладом руху. До обов'язкових послуг, що повинні надаватися автостанціями пасажирам, належать: продаж квитків; користування приміщеннями для чекання поїздки, облаштованими місцями для сидіння; можливість користування громадськими вбиральнями; інформування щодо розкладу руху автобусів та вартості поїздки. До обов'язкових послуг, що повинні надаватися автостанціями автомобільному перевізнику, належать: продаж квитків; організація прибуття та відправлення автобуса з облаштованих платформ; інформування водія щодо умов дорожнього руху на маршруті. За надання обов'язкових послуг автостанцій з осіб, які придбавають проїзні квитки, стягують автостанційний збір, що входить до вартості квитка, крім учасників бойових дій, які мають право на безоплатний проїзд, згідно Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захист". Послуги автостанцій, крім послуг кімнати матері і дитини, пасажирам надаються за плату. Власники автостанцій несуть відповідальність за якість та безпеку послуг, що надаються автостанціями пасажирам та автомобільним перевізникам, технічний та санітарно-гігієнічний стан будівель, споруд, обладнання та території автостанції".

3. Цей Закон набирає чинності з наступного дня після його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос