Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно регламента порядка перемещения через таможенную границу Украины товаров, подлежащих оценке соответствия

Проект закона Украины от 26.02.2015 № 2240
Дата рассмотрения: 26.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регламенту порядку переміщення через митний кордон України товарів, які підлягають оцінці відповідності

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законів України:

1. У статті 14 Закону України "Про захист прав споживачів" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 7, ст. 84)

абзац третій частини четвертої викласти у такій редакції:

"Митне оформлення товарів у митному режимі імпорту, реімпорту або будь-якому іншому митному режимі, що передбачає вільний обіг товарів на митній території України, у випадках, визначених Законом України "Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції", здійснюється за наявності документів, які мають супроводжувати товари при наданні їх на ринку відповідно до вимог, встановлених технічними регламентами, а також наявності на продукції Національного знака відповідності, якщо його нанесення на продукцію передбачено технічним регламентом на відповідний вид продукції, та за умови додержання правил застосування і нанесення Національного знака відповідності.".

2. Частину п'яту статті 18 Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 27, ст.289; 2005 р., N 51, ст. 557) викласти у такій редакції:

"Митне оформлення товарів (за винятком транспортних засобів, які підлягають державній реєстрації (перереєстрації) уповноваженими державними органами) у митному режимі імпорту, що ввозяться на митну територію України з метою реалізації, здійснюється в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, на підставі Єдиного реєстру сертифікованої в Україні продукції, який надається органу доходів і зборів центральним органом виконавчої влади з питань економічної політики в електронній формі із застосуванням засобів електронного цифрового підпису.".

3. У статті 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 34, ст. 435; 2006 р., N 8, ст. 93; 2013 р., N 31, ст. 360):

1) слова "Пропуск на митну територію України з метою вільного обігу та першу" замінити словом "Першу";

2) слова і цифри "ДСТУ UN/ECE R 49-02А,В:2002" замінити словами і цифрами "ДСТУ UN/ECE R 49-02А,В:2005".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через 10 днів з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність до цього Закону;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос