Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно повышения финансового обеспечения военнослужащих, принимающих участие в антитеррористической операции на Востоке Украины)

Проект закона Украины от 16.07.2015 № 2196а-1
Дата рассмотрения: 16.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України (щодо підвищення фінансового забезпечення військовослужбовців, що приймають участь в антитерористичній операції на Сході України)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про оборону України" (Відомості Верховної Ради України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 9, ст. 106) такі зміни:

1. Дев'ятий абзац статті 9 після слів "для забезпечення потреб оборони держави" доповнити словами наступного змісту "розробляє та затверджує окремий Порядок фінансового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, військових формувань, утворених на законних підставах, що приймають участь в Антитерористичній операції на Сході України, яка розпочалась згідно з Указом Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" N 405/2014 від 14.04.2014 і до моменту оголошення про її завершення із спеціального реєстраційного рахунку, передбаченого Законом України "Про підвищення рівня мотивації військовослужбовців до виконання загального військового обов'язку";

2. Після абзацу восьмого статтю 14 доповнити новим абзацом наступного змісту "проводять укладення договорів з підприємствами, установами, організаціями незалежно від права власності щодо внесення коштів у вигляді благодійних пожертв на спеціальний реєстраційний рахунок для фінансового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, військових формувань, утворених на законних підставах, що приймають участь в Антитерористичній операції на Сході України, яка розпочалась згідно з Указом Президента України "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року "Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України" N 405/2014 від 14.04.2014 і до моменту оголошення про її завершення", відповідно до цього абзаци дев'ятий - десятий вважати абзацами десятим-одинадцятим.

II. Внести до Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1992, N 15, ст. 190) такі зміни:

1. У статті 23:

Абзац перший після слів "правоохоронні органи, інших джерел, передбачених законом" доповнити словами наступного змісту "а також за рахунок коштів у вигляді благодійних пожертв фізичних та юридичних осіб, у тому числі нерезидентів, у порядку, розробленому та затвердженому Кабінетом Міністрів України";

Абзац другий після слів "відповідних бюджетних установ" доповнити словами наступного змісту "у тому числі джерел, що не заборонені Законам України".

III. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з першого дня після дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України, центральним та місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування у тримісячний термін з дня набрання чинності доповнень до цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із доповненнями до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос