Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об обеспечении прав и свобод внутренне перемещенных лиц" (относительно компенсации стоимости поврежденного имущества внутреннеперемещенных лиц)

Проект закона Украины от 18.02.2015 № 2167
Дата рассмотрения: 18.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (щодо компенсації вартості пошкодженого майна внутрішньопереміщених осіб)

Верховна Рада України постановляє:

I. У Законі України "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (Відомості Верховної Ради, 2015 р., N 1, ст. 1):

1. Частину третю статті 7 викласти в такій редакції:

"3. Громадянин пенсійного віку, особа з інвалідністю, дитина-інвалід та інша особа, яка перебуває у складних життєвих обставинах, має право на отримання соціальних послуг відповідно до законодавства України за місцем її фактичного проживання незалежно від перебування її на обліку внутрішньо переміщеної особи та реєстрації місця проживання";

2. В статті 9:

в абзаці тринадцятому частини першої перед словом "повернення" доповнити словом "добровільного";

частину першу доповнити абзацом такого змісту:

"У випадку завдання шкоди майну внутрішньо переміщеної особи, що було залишене нею на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснено внутрішнє переміщення у зв'язку з обставинами, визначеними у статті 1 цього Закону, вона має право на компенсацію вартості такого майна відповідно до Конституції, законів України та міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Порядок нарахування та виплати компенсації визначається Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2016 року.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом:

1) розробити Порядок нарахування та виплати компенсації пошкодженого майна внутрішньо переміщеної особи;

2) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами державної виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Б. ГРОЙСМАН

Опрос