Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно защиты молодежи от алкогольной и табачной зависимости)

Проект закона Украины от 09.07.2015 № 2155а-1
Дата рассмотрения: 09.07.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України (щодо захисту молоді від алкогольної та тютюнової залежності)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, N 24, ст. 170) такі зміни:

1. Пункт сорок четвертий частини першої статті 26 після слів "порушення яких передбачено адміністративну відповідальність" доповнити словами наступного змісту "прийняття рішення про збільшення радіусу розташування місць для торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами біля дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів".

II. Внести до Закону України "Про державне регулювання виробництва й обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1995, N 46, ст. 345) такі зміни:

1. Пункт одинадцятий частини першої статті 15-3 після слів "у невизначених для цього місцях торгівлі" доповнити словами наступного змісту "Місця для торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами не можуть розташовуватися ближче ніж 300 метрів від дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів. Місцева рада може прийняти рішення про збільшення радіусу розташування місць для торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами".

III. Прикінцеві положення.

1. Цей Закон набирає чинності з наступного дня після дня публікації.

2. Кабінету Міністрів України, центральним та місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування у тримісячний термін з дня набрання чинності доповнень до цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із доповненнями до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос