Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно упорядочения торговли алкогольными напитками и табачными изделиями

Проект закона Украины от 23.06.2015 № 2155а
Дата рассмотрения: 23.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

Верховна Рада України постановляє:

I. Пункт 44 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997 р., N 24, ст. 170) викласти в наступній редакції:

"44) встановлення відповідно до законодавства правил з питань благоустрою території населеного пункту, забезпечення в ньому чистоти і порядку, торгівлі на ринках, додержання тиші в громадських місцях, за порушення яких передбачено адміністративну відповідальність, а також визначення місць торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами";

II. Пункт 11 частини першої статті 15-3 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1995 р., N 46, ст. 345) доповнити реченням наступного змісту:

"Місця торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами визначаються місцевими радами в межах відповідної адміністративної території".

III. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом 30 днів з моменту набрання чинності цим Законом:

привести у відповідність із цим Законом свої нормативно-правові акти;

забезпечити розроблення та прийняття міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади України нормативно-правових актів відповідно до цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос