Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2015 год" (относительно обеспечения закупок лекарственных средств и изделий медицинских за средства государственного бюджета с привлечением специализированных учреждений ООН)

Проект закона Украины от 17.02.2015 № 2152
Дата рассмотрения: 17.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік (щодо забезпечення закупівель лікарських засобів та виробів медичних за кошти державного бюджету із залученням спеціалізованих установ ООН)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести наступні зміни до Закону України про Державний бюджет України на 2015 рік:

1. Доповнити Прикінцеві положення Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 3, стор. 311, стаття 55, код акту 75337/2015) пунктом 14 такого змісту:

"Кабінетом Міністрів України затверджується перелік лікарських засобів та виробів медичних, які підлягають закупівлі згідно особливого Порядку використання коштів за програмою 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету - 0763 згідно з додатком N3 до Закону у сумі 3 291 262,9 тис. грн., в частині закупівлі лікарських засобів та виробів медичних із залученням спеціалізованих установ ООН, який затверджується Кабінетом Міністрів України".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:

- Затвердити особливий Порядок використання коштів за програмою 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету - 0763 згідно з додатком N 3 до Закону у сумі 3291262,9 тис. грн. в частині закупівлі лікарських засобів та виробів медичних із залученням спеціалізованих установ ООН, у тому числі встановити вимоги щодо обов'язкового оприлюднення інформації про закупівлю на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров'я України та на веб-порталі центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державних закупівель;

- затвердити перелік лікарських засобів та виробів медичних, які підлягають закупівлі згідно особливого Порядку використання коштів за програмою 2301400 "Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру", код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету - 0763 згідно з додатком N 3 до Закону у сумі 3291262,9 тис. грн.;

- привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

- забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос