Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно усовершенствования порядка призыва на военную службу медицинских работников)

Проект закона Украины от 16.02.2015 № 2145
Дата рассмотрения: 16.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення порядку призову на військову службу медичних працівників)

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про військовий обов'язок і військову службу" (Відомості Верховної Ради України, 2006, N 38, ст. 324 з наступними змінами):

абзац другий частини тринадцятої статті 17 викласти в такій редакцій:

"медичним працівникам, за умови повного навантаження на займаній посаді, - на весь період їх роботи за фахом у сільській та міські й місцевості;".

2. У Законі України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 16, ст. 255):

частину першу статті 23 після абзацу восьмого доповнити новим абзацом такого змісту:

"лікарі, за умови повного навантаження на займаній посаді за фахом в закладах, установах та організаціях охорони здоров'я, в яких укомплектованість штатних лікарських посад фізичними особами-лікарями є нижчою ніж середній показник укомплектованості медичних закладів системи охорони здоров'я України, що визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я (такі лікарі можуть бути призвані на військову службу у разі їх згоди);".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради України

В. Б. Гройсман 

Опрос