Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины (относительно финансирования реформирования системы здравоохранения в Винницкой, Днепропетровской, Донецкой областях и городе Киеве)

Проект закона Украины от 13.02.2015 № 2134
Дата рассмотрения: 13.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві)

Верховна Рада України постановляє:

I. Розділ VI "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., N 50 - 51, ст. 572) доповнити пунктами 28 та 29 такого змісту:

"28. На період реалізації Закону України "Про порядок продовження реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві":

1) Кабінет Міністрів України має право змінювати розмежування видатків на охорону здоров'я між місцевими бюджетами пілотних регіонів, встановлене статтями 89 та 90 цього Кодексу, та визначати особливості фінансового забезпечення закладів охорони здоров'я, що є учасниками пілотного проекту;

2) визначити видатки загального фонду місцевих бюджетів пілотних регіонів на охорону здоров'я захищеними;

3) до видатків, що здійснюються з обласних бюджетів, бюджету міста Києва та враховуються при визначенні обсягу медичної субвенції, належать видатки на вторинну (спеціалізовану), третинну (високоспеціалізовану) та екстрену медичну допомогу (заклади охорони здоров'я пілотних регіонів, які забезпечують надання відповідно вторинної (спеціалізованої), третинної (високоспеціалізованої) та екстреної медичної допомоги).

29. До видатків, що здійснюються з районних бюджетів, бюджетів міст обласного значення, бюджету міста Києва та враховуються при визначенні обсягу медичної субвенції, належать видатки на первинну медичну допомогу (центри первинної медичної (медико-санітарної) допомоги)".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом підготувати пропозиції щодо внесення змін, що випливають із цього Закону до статті 25 Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" та внести їх на розгляд Верховної Ради України.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос