Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно лечения детей, которые стали инвалидами на территории проведения антитеррористической операции, в госпиталях для ветеранов войны и в военно-медицинских заведениях здравоохранения

Проект закона Украины от 17.06.2015 № 2105а
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо лікування дітей, які стали інвалідами на території проведення антитерористичної операції, у госпіталях для ветеранів війни та у військово-медичних закладах охорони здоров'я

Верховна Рада України постановляє:

І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:

1. У Законі України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" (Відомості Верховної Ради УРСР (ВВР), 1991, N 21, ст. 252 із наступними змінами):

статтю 38 доповнити абзацом такого змісту:

"Діти, які стали інвалідами на території проведення антитерористичної операції, мають право на стаціонарну медичну допомогу в госпіталях ветеранів війни та у військово-медичних закладах охорони здоров'я (госпіталях)".

2. У Законі України "Про соціальний захист дітей війни" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2005, N 4, ст. 94):

статтю 5 доповнити абзацом такого змісту:

"діти, які стали інвалідами на території проведення антитерористичної операції, мають право на стаціонарну медичну допомогу в госпіталях ветеранів війни та у військово-медичних закладах охорони здоров'я (госпіталях)".

II. Прикінцеві положення:

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом забезпечити прийняття нормативно-правових актів, спрямованих на реалізацію цього Закону.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос