Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 5 Закона Украины "О временных мерах на период проведения антитеррористической операции" (относительно создания благоприятных условий для субъектов хозяйствования, осуществляющих деятельность на территории проведения АТО)

Проект закона Украины от 17.06.2015 № 2098а
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 5 Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції"

1. Внести до Закону України "Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., N 44, ст. 2040) такі зміни:

1) статтю 5 доповнити частиною 2 такого змісту:

"2. Документи дозвільного характеру, видані суб'єктам господарювання, які змінили своє місцезнаходження, вказане у документі дозвільного характеру та здійснюють діяльність на території проведення антитерористичної операції, вважаються чинними без відповідного переоформлення у зв'язку із зміною місцезнаходження, на період проведення антитерористичної операції та чотирнадцяти днів після її завершення.

Після завершення антитерористичної операції, документи дозвільного характеру не переоформляються, якщо суб'єкт господарювання протягом чотирнадцяти днів зареєстрував своє місцезнаходження за адресою вказаною в документі дозвільного характеру.

У іншому випадку суб'єкт господарювання зобов'язаний подати заяву про переоформлення документу дозвільного характеру з відповідними документами, протягом чотирнадцяти днів з дня завершення антитерористичної операції."

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос