Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно регистрации места проживания и места пребывания физических лиц в Украине органами местного самоуправления

Проект закона Украины от 10.02.2015 № 2092
Дата рассмотрения: 10.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законів України щодо реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні органами місцевого самоврядування

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. У Законі України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 2004, N 15, ст. 232 із наступними змінами):

1) статтю 11 після частини першої доповнити новою частиною такого змісту:

"В населених пунктах, в яких не має територіальних підрозділів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації фізичних осіб, повноваження органу реєстрації делегуються виконавчим органам сільських, селищних, міських рад в частині реєстрації (зняття з реєстрації) місця проживання, місця перебування осіб, надання довідок з цих питань".

У зв'язку з цим частину другу вважати відповідно частиною третьою.

2) у назві і тексті статті 14 після слів "органів державної влади" доповнити словами "та місцевого самоврядування".

2. У Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 24, ст. 170 із наступними змінами) пункт "б" статті 27 доповнити підпунктом 3-1 такого змісту:

"3-1) реєстрація (зняття з реєстрації) місця проживання, місця перебування осіб, надання довідок з цих питань в населених пунктах, в яких не має територіальних підрозділів центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації фізичних осіб;".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності через два місяці з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня, наступного за днем опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос