Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно государственного регулирования закупочной цены на молоко и поддержки села

Проект закона Украины от 10.02.2015 № 2089
Дата рассмотрения: 10.02.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про молоко та молочні продукти" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 47, ст. 513) такі зміни:

1) доповнити статтею 16-1 такого змісту:

"Стаття 16-1. Державне регулювання закупівельної ціни на молоко

Держава встановлює наступні мінімальні закупівельні ціни на незбиране сире товарне молоко у розрахунку за 1 кілограм (без урахування податку на додану вартість):

для молока другого ґатунку - 4 грн. 00 коп.;

Закупівельна ціна на незбиране сире товарне молоко ґатунку, вказаного в частині першій цієї статті, встановлюється для всіх виробників молочної сировини та молока - юридичних осіб незалежно від форми власності, фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, особистих селянських господарств, фізичних осіб, які утримують корів, овець, кіз, буйволиць, кобил та виробляють молочну сировину та молоко.".

II. Внести до Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2004, N 49, ст. 527) такі зміни:

1) В пп. 3.3.1 ст. 3 Закону додати між словами "м'ясо та субпродукти забійних тварин та птиці" та словами "молоко сухе" додати слова "незбиране сире товарне молоко"

2) Абзац третій пп. 3.3.4 ст. 3 Закону викласти в наступній редакції:

"Встановити, що заготівельні та переробні підприємства, підприємства оптової та роздрібної торгівлі проводять розрахунки з постачальниками об'єктів державного цінового регулювання (видів сільськогосподарської продукції та товарів), зазначених у пункті 3.3.1 цього Закону, у строк не більше семи банківських днів з дня отримання виручки від реалізації цих об'єктів.".

III. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня набрання чинності цим Законом привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ГРОЙСМАН

Опрос