Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О жилищно-коммунальных услугах" относительно надлежащей социально-экономической защиты участников антитеррористической операции и членов их семей (о справедливом назначении и предоставлении субсидий)

Проект закона Украины от 15.06.2015 № 2074а
Дата рассмотрения: 15.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (про справедливе призначення та надання субсидій)

Верховна Рада України постановляє:

1. Статтю 32 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" (Відомості Верховної Ради України, 2004р., N 47, ст. 514; 2012, N 12-13, ст. 76; 2012, N 37, ст. 445) доповнити новою частиною третьою такого змісту:

"3. При нарахуванні субсидії споживачу та/або членам його сім'ї, які приймають безпосередню участь у антитерористичній операції та звернулись за призначенням житлової субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, до сукупного доходу не враховується отримане ними у період їх безпосередньої участі у проведенні антитерористичної операції грошове забезпечення та інші виплати і види соціальної допомоги, що здійснюються працівникам правоохоронних органів, військовослужбовцям та працівникам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України; осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовцям, працівникам Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, іншим працюючим в утворених відповідно до законів України військових формуваннях.

Порядок призначення та надання житлових субсидій встановлюється Кабінетом Міністрів України.".

У зв'язку з цим, частини третю - шосту вважати відповідно частинами четвертою - сьомою.

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування та вводиться в дію через два місяця з дня набрання ним чинності.

3. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня опублікування цього Закону:

вжити заходів щодо приведення у відповідність із цим Законом підзаконних нормативно-правових актів, забезпечивши набрання ними чинності одночасно з введенням у дію цього Закону;

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

прийняти нормативно-правові акти, передбачені цим Законом;

забезпечити перегляд і прийняття міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, передбачених цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос