Идет загрузка документа (1 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 26 Закона Украины "О внешкольном образовании" относительно обеспечения права инвалидов на доступ к внешкольному образованию

Проект закона Украины от 15.06.2015 № 2073а
Дата рассмотрения: 15.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 26 Закону України "Про позашкільну освіту" щодо забезпечення права інвалідів на доступ до позашкільної освіти

Верховна Рада України постановляє:

I. Абзац третій частини другої статті 26 Закону України "Про позашкільну освіту" (Урядовий кур'єр, 2000, 08, 09.08.2000 N 144) викласти в такій редакції:

"Діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти-інваліди (в тому числі, повнолітні діти-інваліди, які навчаються за денною формою навчання у вищих навчальних закладах I - IV рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладах, до закінчення цих навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, здобувають позашкільну освіту безоплатно".

II. Цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

III. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня опублікування цього Закону внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів у відповідність з цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України

 

Опрос