Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2015 год" (относительно списания задолженности по среднесрочным займам)

Проект закона Украины от 12.06.2015 № 2070а
Дата рассмотрения: 12.06.2015 Карта проходжения проекта

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо списання заборгованості за середньостроковими позиками)

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., N 5, ст. 37) такі зміни:

1) доповнити статтею 19-1 такого змісту:

"Стаття 19-1. Надати право Кабінету Міністрів України списати непогашену заборгованість за середньостроковими позиками (крім заборгованості місцевих бюджетів Автономної Республіки Крим) перед державним бюджетом за рахунок здійснення випусків облігацій внутрішньої державної позики понад обсяги, установлені додатком N 2 до цього Закону, у сумі 8810935,8 тис. гривень з відповідним коригуванням граничного обсягу державного боргу, визначеного цим Законом.

На обсяг випущених облігацій внутрішньої державної позики Міністерство фінансів України збільшує відповідні показники фінансування державного бюджету понад обсяги, затверджені у додатку N 2 до цього Закону.".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

Голова Верховної Ради
України

В. Гройсман

Опрос